17-24.06.2018r.
XI Niedziela Zwykła

1. Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa o godz. 15.00. Po nabożeństwie Kapituła FZŚ w salce katechetycznej w klasztorze.

2.
Nabożeństwo do św. Antoniego we wtorek, Adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie w czwartek po wieczornej mszy św.

3. Próba chóru w środę o godz. 19.00.

4. Msza św. na zakończenie roku szkolnego w piątek o godz. 8.00. W czasie wakacji wszystkie spotkania duszpasterskie będą zawieszone. Wszystkim udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy dobrej pogody i udanych wakacji (nie zapominajmy jednak o niedzielnej Mszy św. i codziennej modlitwie).

5.
W sobotę przypada Dzień Ojca. Msza św. w intencji wszystkich Ojców naszej parafii zostanie odprawiona o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.

6.
Dzisiejsza kolekta była kolektą inwestycyjną przeznaczoną na remont naszego klasztoru. Za wszelkie złożone ofiary składamy z serca płynące Bóg zapłać.

7.
Organizujemy wyjazd na Święto Młodzieży w dniach 16-21 lipca. Koszt 85 zł. Zapisy
u o. Makarego.

8. Zapraszamy na pieszą pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach od 15 do 18 sierpnia. W tym roku wyruszymy z Góry św. Anny. Zapisy w zakrystii lub na furcie klasztornej. Wszelkie informacje u o. Makarego.

9. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Izabela Doleżych, Panna, Katoliczka z Raciborza
Marcin Szymczak, Kawaler, Katolik z Raciborza / zapowiedź II

Michał Pielczyk, Kawaler, Katolik z Raciborza
Joanna Baranowska, Panna, Katoliczka z Wałbrzycha /
zapowiedź II
Wszystkim życzymy Bożego błogosławieństwa, dziękując jednocześnie za wszelkie ofiary, dar modlitwy, wyrazy życzliwości i dary składane przy furcie klasztornej.
 Niech Dobry Bóg Wam błogosławi.© Parafia św. Paschalisa w Raciborzu 2011r. Projekt i wykonanie: o. Barnaba Lewkowicz /div>