10-17.12.2017r.
II Niedziela Adwentu

1. Nabożeństwo Adwentowe o godz. 15.00.

2.
W środę czcimy Matkę Boską Fatimską. W tym dniu rozważamy tajemnice różańca: o godz. 6.00 – część Radosna. Przed mszą św. wieczorną – część Bolesną. Na Oborze – część Światła. Część Chwalebną odmówimy prywatnie w domu.

3. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:

a. Spotkanie Katechumenatu II roku w środę o godz. 17.00.

b. Próba scholki w środę o godz. 17.00 w salce w klasztorze.

c. Próba chóru w środę o godz. 19.00.

d. Marianki spotykają się zgodnie z ustalonym planem.

e. Spotkanie młodzieży w piątek po roratach.

4. Roraty w naszej parafii odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 6.30. Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia w nich udziału. Młodzież przygotowująca się do bierzmowania oraz dzieci komunijne biorą obowiązkowy udział w roratach. Prosimy rodziców o dopilnowanie uczestnictwa dzieci i młodzieży.

5. Osoby, które chciałyby ofiarować choinkę do stajenki Bożonarodzeniowej, prosimy o zgłaszanie się do zakrystii lub na furtę klasztorną.

6. Budowę szopki rozpoczniemy w najbliższą sobotę o godz. 9.00. Do pomocy zapraszamy wszystkich chętnych mężczyzn i młodzieńców.

7. W przyszłą niedzielę kolekta inwestycyjna przeznaczona na remont naszego klasztoru. Za wszelkie złożone ofiary już teraz składamy serdeczne Bóg zapłać.

8. Młodzież zapraszamy na Ewangeliczne Rozliczenie, które odbędzie się na Górze Świętej Anny w dniach 28.12-01.01. Zapisy u o. Makarego. Koszt. 120 zł.

 

Życząc Wam wszystkim owocnego przeżywania Adwentu,

dziękujemy za wszelką ofiarność i okazaną pomoc.© Parafia św. Paschalisa w Raciborzu 2011r. Projekt i wykonanie: o. Barnaba Lewkowicz