02-09.12.2018r.
III Niedziela Adwentu (Gaudete)

1. Nabożeństwo Adwentowe o godz. 15.00.

2.
Młodzież prosimy o pomoc w znoszeniu figur do stajenki bożonarodzeniowej w poniedziałek po roratach

3. Spotkanie katechumenatu II roku w środę po roratach.

4. Zbiórka dla ministrantów i lektorów w środę po roratach.

5. Spotkanie opłatkowe dla Ministrantów, Marianek, Scholki oraz Młodzieży w czwartek po roratach.

6. Roraty w naszej parafii odprawiane będą od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, w sobotę o godz. 6.30. Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia w nich udziału.

7.
Spowiedź przedświąteczna na Płoni: w czwartek, piątek i sobotę w godzinach: 6.00 -  6.30; 16.30 - 17.55; 18.45 - 19.30. W niedzielę pół godziny przed mszą św. Spowiedź na Oborze w sobotę od godz. 17.30.

8.
Opłatki Wigilijne można nabyć w zakrystii bądź przy furcie klasztornej.

9.
Od czwartku 27 grudnia rozpoczniemy w naszej parafii Odwiedziny Kolędowe.  Plan Kolędy można pobrać ze stolika z gazetkami (wywieszony jest także w gablotce i umieszczony na parafialnej stronie internetowej).

10.
Serdecznie dziękujemy wszystkim mężczyznom i młodzieńcom, którzy jak co roku czynnie włączyli się w budowę naszej parafialnej Szopki. Dziękujemy Panu: Pawłowi Rycka, Mirosławowi Cuber, Damianowi Kołek, Zbigniewowi Sekuła, Damianowi Mainka, Rudolfowi Stroka, Remigiuszowi Tumula, Adrianowi Morawiec, Witoldowi Zawojski, Andrzejowi Zawadzki, Michałowi Joszko, Sebastianowi Kołek, Michałowi Sładek, Markowi Wala, Adrianowi Krupa, Szymonowi Cuber.

11.
Serdecznie dziękujemy Paniom z parafialnego Caritas za zorganizowanie Wigilii dla samotnych i starszych parafian, a w wszystkim darczyńcom za ofiary złożone na ten cel.

12.
Organizujemy wyjazd młodzieży na Ewangeliczne Rozliczenie na Górze św. Anny. Termin spotkania: 28 grudnia do 1 stycznia, koszt: 120 zł. Zapisy u o. Makarego.

13.
Dzisiejsza kolekta była kolektą inwestycyjną. Za wszystkie złożony ofiary z serca dziękujemy.

 

 

Życząc Wam wszystkim owocnego przeżywania Adwentu,

dziękujemy za wszelką ofiarność i okazaną pomoc.
© Parafia św. Paschalisa w Raciborzu 2011r. Projekt i wykonanie: o. Barnaba Lewkowicz /div>