Przegląd Piosenki Religijnej - Spotkałem Pana - Racibórz 2010r.

Z wielką radością występowałyśmy na Raciborskim Rynku w przeglądzie "Spotkałem Pana". Był to nasz pierwszy występ, przed publicznością nie tylko z Raciborza.

Nasz zespół to Boże Śmieszki, a dlaczego? bo w naszym życiu jest wiele radości z tego, że naszym Panem jest Jezus Chrystus. Formalnie Scholka powstała w 2010r. na potrzeby Przeglądu :) Ale to nie znaczy, że wcześniej nie istniałyśmy. Często jako Grono Dzieci Maryi występujemy w Swojej Parafii: organizujemy Dzień Matki, uświetniamy swoim śpiewem niektóre Msze Święte, co roku bierzemy udział w Przeglądzie Piosenki Religijnej na Zjeździe Ministrantów i Marianek w Górze Świętej Anny.

Chciałyśmy podziękować przede wszystkim Panu Bogu za talent jakim nas obdarzył,  s. Joannie - naszej opiekunce: za mobilizacje, przygotowanie i za wiarę w to, że damy radę, naszym kochany Rodzicom - którzy zawsze Nas wspierają, naszym ojcom Franciszkanom - o. Metodemu, o. Waldemarowi za obecność i oczywiście naszemu fotografowi o. Karolowi. A także wszystkim naszym parafianom. Dziękujemy za to, że byliście z nami .

A teraz chwila wspomnień :)


Ostatnie przygotowania do występu.Nasze solistki: Julka i Magda.A to nasza scholka.
© Parafia św. Paschalisa w Raciborzu 2011r. Projekt i wykonanie: o. Barnaba Lewkowicz ofm